Ecumasters Aydın, performans, yakıt tasarrufu ve araç yazılım hizmetleri veren sektörün ileri gelen firmalarından biri olduğu gibi profesyonel ekibi ile 7 gün iade garantili hizmet vermektedir.

Isuzu D-max / Rodeo Tümü 2.5 TD 163 Hp Araç Yazılım

Isuzu
D-max / Rodeo 2.5 TD
%20
YAKIT TASARRUFU
%31
PERFORMANS ARTIŞI
163 hp > 213 hp
+90 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
163 hp
400 nm
Chip Tuning Sonrası
213 hp
+ %31
490 nm
+ %23
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Isuzu D-max / Rodeo model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 163 hp / 400 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Isuzu D-max / Rodeo araç yazılımı (Isuzu D-max / Rodeo Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 213 hp / 490 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +90 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Isuzu D-max / Rodeo Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Aydin Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git